چاکرا درمانی(درمان از طریق مراکز انرژی)

روش کار نیز به این صورت است که روانشناس در هنگام بازی کردن کودک تمامی رفتار های او را به دقت مشاهده و بررسی می کند. البته توصیه می شود که در هنگام شروع بازی فرد دیگر که شامل روانشناس یا والدین است دخیل باشند زیرا ممکن است کودک تمایل به شروع بازی نداشته باشد. در پایان به والدین توصیه می کنیم که مرتبا مدی تیشن دوقلب را انجام دهند این مدی تیشن باعث می شود که انرژی عشق، خانواده ی بیمار را حمایت کند. دقت کنید که در طول بازی کودکان اجازه خارج شدن از اتاق را ندارند و باید در فضای اتاق از لوازم و اسباب بازی های خود استفاده کنند. یکی از سوالات مهمی که برای والدین مطرح می شود این است که محیط مناسب برای بازی درمانی کودک در منزل چیست؟ تکنیک تلقینات مثبت سالهاست که در بهترین مراکز درمانی دنیا در حال استفاده می باشد و هیچ پزشکی نمی تواند منکر تأثیر فوق العاده و اثر بخش این تکنیک قدرتمند شود.

تب واکنش طبیعی بدن در برابر این نقصان انرژی است. شاید تا امروز به این موضوع نیندیشیده باشید؛ اما اکنون می دانید که روشن کردن شمع مسیری نو برابر دیدگانتان می گشاید. در صورتی که کودک اختلالات استرس، اضطراب، افسردگی، پرخاشگری و … دستگاههای TBS سریع (تتا برست) جهت درمان اختلال افسردگی عمده به اندازه دستگاههای استاندارد تحریک مغناطیسی مغز ایمن و مؤثر به حساب میآیند؛ اما این دستگاهها در مقایسه با جلسات TMS که نیاز به ۲۰ تا ۴۰ دقیقه دارند تنها به جلسات ۳ تا ۶ دقیقهای نیازمند هستند. رنگ درمانی برای تعادل چاکرا: رنگ ها قدرت زیادی دارند . در واقع شما با به کار گیری تکنیک های مختلف بازی درمانی می توانید انرژی های منفی و ناراحتی را برای مدتی هم که شده از کودک خود دور کنید. تأثیر دعا را بسیاری از افراد تجربه کردهاند، آنهایی که انرژیدرمانی کار کردهاند، می گویند دعا انرژی را زیاد می کند. خوشبختانه امروزه بازی درمانی کودک در مهد کودک ها نیز انجام می شود و نتایج شگفت انگیزی در بازه کوتاه مدت به همراه داشته است.

روانشناس بنا به صلاحدید خود در هر جلسه از اسباب بازی های مشخصی استفاده می نماید. از آنجایی که کودک در این اتاق به بازی می پردازد لازم است که تمامی تجهیزات مربوط به بازی و سرگرمی او به طور کامل فراهم باشد. همین ریشه یابی زمینه بررسی و درمان را به طور کامل فراهم می آورد. یکی از اصول اولیه بازی درمانی فراهم آوردن محیط مناسب برای بازی کودک است. جالب است بدانید که بازی و سرگرمی های گوناگونی برای بازی درمانی در نظر گرفته شده است، انتخاب نوع بازی تا حدود زیادی به انتخاب روان درمانگر و روحیه کودک بستگی دارد. همان گونه که در ابتدا ذکر کردیم، بازی درمانی کودک در منزل روشی بسیار موثر در افزایش روحیه، اعتماد به نفس، رفع مشکلات کودک و … برای مثال شرایط کودک مانند روحیه، سلیقه، وضعیت ذهنی و جسمی و … درحقیقت انرژی درمانی بر روح و روان انسان تأثير غیرقابل انکاری می گذارد ولی در روند بهبود بیماری های جسمی نظیر سرطان هیچ تاثیری ندارد.

در واقع روان درمانگر از دو شیوه بازی مستقیم و غیر مستقیم استفاده می کند. در این بخش نوبت آن فرا رسیده است تا به مزایای بازی درمانی کودک در منزل بپردازیم. همانطور که کره زمین و خورشید شمال و جنوب کره زمین قطب مغناطیسی دارند بدن انسان نیز دارای قطب های مغناطیسی مثبت و منفی است در واقع هر چیزی که روی سیاره زمین قرار دارد دارای یک قطب بار مثبت در بالا و یک قطب بار منفی در پایین است قسمت بالای بدن انسان انرژی مثبت دارد پاها انرژی منفی دارند سمت راست مثبت و سمت چپ منفی است. این روش خصوصا برای کودکانی که یکسری مشکلات رفتاری دارند روش فوق العاده ای می باشد. با تفکر به نیکی ها و داشتن نیت پاک هر لحظه بر میزان باز شدن ساهاسرارا افزوده می گردد که با قطورتر شدن آن انرژی روحی بیشتری (شیوا) به درون فرد وارد می گردد (وجه خالص انرژی الهی). این موضوع، به راحتی قابل اثبات است؛ چرا كه با حذف عامل اضافی، معلوم میشود که اتصال فرادرمانی همچنان اثر بخش بوده و تأثیر مثبت بر روند بهبود بیماری فرد دارد و این واقعیت، به خوبی حق را از باطل جدا می­کند و بدعتگذاران و متقلبان را رسوا خواهد كرد (در این زمینه هیچ بدعتی پذیرفته نیست و هر بدعتی فقط نشاندهنده میل فرد به خودنمایی و مطرح كردن خود است).

دیدگاهتان را بنویسید