روش های انرژی درمانی – ارائه روش های موثر – معجزه تغییر باور

خوشبختانه این افتخار را داریم که یکی از بهترین مراکز درمان سرطان و بهترین مراکز پرتو درمانی در تهران را به شما معرفی کنیم. بیماریها در اثر بسته شدن این مراکز انرژی پدید میآیند.محل چاکراهای اصلی و غدد مترشحه متانظر با آنها به شرح زیر است:( کوک سویی، انرژی درمانی). در باورهای سنتی معنوی هند باستان که حدود پنج هزار سال قدمت دارد از نوعی انرژی کیهانی بنام پــــرانا (perana) سخن گفته اند که این انرژی کیهانی تشکیل دهنده و منشاء اصلی حیات قلمداد میشود. لایب نیتـــــــز (Leibnitz) دانشمند ریاضیدان نیز معتقد بود که عالم از عواملی تشکیل شده که هر یک منشاء انرژی بوده و خود محرک خویش هستند. حال با شروع عمل وضو , ابتدا صورت را می شوییم , پوست بدن که قابلیت جذب و نگهداری میزان زیادی انرژی را در خود دارد ؛ انرژی های اضافی ناشی از مشغله ها , استرسها , امواج منفی و دیگر موارد است در آن هستند را رفع میکند. وبه عنوان مثال میکل آنژ در تندیس حضرت موسی (ع) کارنایین را به شکل دو شاخ نشان داده در حالی که میتوانسته آنرا با دو رشته نور نیز نشان دهد و شاید این کار او ناشی از معنی این لغت در زبان عبری باشد که دارای دو معنی شاخ و نور است.

تحیقات علمی نشان داده که ابزاری که در این میان استفاده می شود زیاد مهم نیست بلکه تشخیص صحیح گرفتگی انرژی و پیدا کردن نقطه یا کانال خاصی که منجر به گشودگی آن می شود بسیار مهمتر است . در نتیجه با یشگیری نبض ها می توان امعا و احشایی که دچار بیماری شده اند را دقیقا مشخص نمود. اما روش دوم برای انرژی درمانی با توجه به یافته ها و باورهایی است که در فرهنگ های مختلفی وجود دارد و ممکن است بسیاری از آنها از لحاظ علمی تایید نشده باشند یا حتی قابل بیان به صورت منطقی و علمی نباشند! این چرخه اگر 5 یا 6 بار ادامه پیدا کند باعث تعادل و توازن دربدن انرژیکی گردیده و تاثیر درمانی دارد. مالاکیت شما را برای ایجاد رابطه سالم با خود و دیگران راهنمایی می کند. این عمل میزان پاکسازی و سرحال شدن فرد را افزایش می دهد. این عمل پس از مدتی باعث بالارفتن سطح انرژی و سرحال شدن وی می گردد.

یا چاکرای ششم که همان چشم سوم نامیده می شود ، می تواند به شما کمک کند تا دنیای اطراف خود را به شکل دیگری ببینید و درک کنید . حالت رکوع: تبادل انرژی بالاتنه با پایینتنه از طریق چاکرای کف دستها و چاکرای روی زانوها میباشد. وقتی درمانگر احساس کند که گرما یا انرژی دستانش کم شده است، دستانش را از آن محل برمیدارد و روی ناحیهی بعدی قرار میدهد. نکته بعدی در مورد مراجعه کننده است که هرگز نباید مقاومت کند او باید به درمان گر اعتماد داشته باشد و اجازه دهد که او انرژی را وارد بدنش کند اگر او مانع شود و مقاومت کند درمان گر هیچ کاری نمی تواند انجام دهد و ساعتها به بیهودگی خواهد رفت. همچنیم نگاه کردن به نقطه سیاه می تواند این چاکرا را توقیف کند. چگونه مثل سیفون درد کودک خود را می توان بیرون کشید؟ بيشتر ما عادت داريم قدرت الگوبرداري فيزيكي خود را در مراكز و درمانگاههاي توانبخشي از نو بسازيم. اطلاعات کاملتر درباره هر کدام از چاکرا ها را نیز به صورت مقالاتی کامل و مفصل توضیح خواهیم داد که لینک آنها در هر قسمت ضمیمه خواهد شد . دخالت فرشتگان و اجنه نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد از آن جا که فرشتگان از سوی خداوند مامور به انجام اموری می شوند لذا در مواردی که خلاف حقیقت و موازین الهی باشد دخالت داده نمی شوند ولی اجنه نظیر انسان ها از اراده و اختیار برخوردار هستند و می توانند دچار سوء اختیار شوند.

همانطور که از اسم طب سوزنی بر می آید، یکی از بهترین راه های تاثیر گذاری، استفاده از سوزن های مخصوص است . با ظهور عصر دانش،پزشکان عمومی و دکترها بر درمان بیماریهای جسمی تسلط یافتند. درضمن، تغییر در قرص ماه یا گردش ماه و همچنین ماهگرفتگی نیز با بیماریهای روحی و روانی و شدت و نقصان آن مرتبط است. همچنین بد نیست بدانید گاهی افراد بسته به شرایط هنگام دریافت انرژی از شخص درمانگر، بدن آنها مورمور میشود یا درون خود احساس سرما یا گرما میکنند. از قرن شانزدهم میلادی به بعد افراد مختلف خصوصاً پزشکان زیادی که در پی کشف درمان بیماریها بوده اند و محققین معاصر در تعلیم نوین علمی موفق شده اند نتایج مشاهدات عینی خود را به این اطلاعات اضافه نمایند. تکنیک های چاکرا درمانی فعالسازی برای همه افراد مفید بوده و همه می توانند از آن استفاده کنند. این عمل را یک انرژی درمان با پاکسازی کامل نواحی مربوطه می تواند انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید