دانستنی های بسیار جالب در مورد انرژی درمانی

طرفداران صرفه جویی در انرژی معتقدند که تقویت جریان انرژی در اطراف بدن می تواند شما را آرام و راحت کند، درد را کاهش دهد، سرعت بهبودی شما را افزایش دهد و علائم دیگربیماری را کاهش دهد. پزشک سوابق پزشکی شما را بررسی می کند، معاینه فیزیکی انجام می دهد و آزمایشاتی را پیشنهاد می کند. اولتراسوند درمانی به دو شیوه اولتراسوند با امواج پالسدار و پیوسته انجام میشود. تاکنون هزاران فرادرمانگر و ده ها استاد فرادرمانی (که توانایی تربیت فرادرمانگر دارند) زیر نظر ایشان تربیت شده و به فعالیت مشغول اند . اولتراسوند درمانی از طریق به تحرک درآوردن عضله، تاندونها، رباطها و غضروفهای زیر سطح پوست با به کارگیری امواج صوتی فرکانس بالا انجام میشود. در ایالات متحده آمریکا، از انرژی صوتی با فرکانس بالا برای درمان و تسکین دردها استفاده میشود. از روش اولتراسوندتراپی برای درمان بسیاری از بیماریها و آسیبهای اسکلتی عضلانی استفاده میشود. اولتراسوندتراپی به دلیل افزایش جریان خون در ناحیه تحت درمان موجب تسریع در روند درمان میشود. به طوری که با دست، نگاه چهره به چهره، تمرکز، فکر کردن و… اینکه تحریک مغناطیسی مغز چگونه عمل میکند نامشخص است؛ اما به نظر میرسد که این تحریک تاثیر طولانی بر روی عملکردهای مغز داشته که این امر میتواند به کاهش و فروکش کردن علائم افسردگی و بهبود خلقتان کمک کند.

هدف امواج اولتراسوند یا فراصوت، کاهش درد، رفع گرفتگی و بهبود عملکرد عضلانی است. این تکنیک بدون درد، غیرتهاجمی و بدون عوارض است. اثرات ضد درد، افزایش تغذیه و همچنین سرعت گردش خون در مفاصل و عضلات بعد از استفاده از دستگاههای اولتراسونیک مشاهده شده است. این امواج از یک دستگاه اولتراسونیک ساطع شده و در تماس مستقیم با پوست بیمار قرار داده میشوند. این درمان نسبت به خیلی از جراحیها کم هزینهتر است و استرسی را نیز به بیمار وارد نمیکند. گردن درد؛ شایع، ناتوانکننده و پرهزینه است. زیرا شما تنها یک بار هزینه میکنید و پس از آن برای هر بار که دچار گردن درد شدید، از آن استفاده خواهید کرد. برای تصفیه کردن این نقاط متخصصان توصیه میکنند که داخل یک سطل آب، آب لیمو، نمک و سرکه سفید بریزید، و سپس به در و پنجرههای خانه از این ترکیب بمالید. برای استفاده از این اسانس یا روغن گیاهی بهترین روش آن است که آن را روی یک قطعه پنبه اسپری کنید و روی میز پاتختی در اتاق خوابتان قرار دهید یا ۴ تا ۵ قطره از این اسانس را با یک فنجان متوسط آب ترکیب کنید و آن را با کمک افشانه در فضای خانه و اتاق خواب بپاشید.

این شیوه بیشتر برای بیمارانی که به تسکین درد ناشی از آسیبدیدگی احتیاج دارند، کاربرد دارد. سپس با مرور زمان و با توجه به قابلیت ها و مزایای بالای سوجوک درمانی، این شیوه در تقریباً به ۵۵ کشور جهان که برخی از آنها عبارتند از: کره، روسیه، ایالات متحده، اروپا، استرالیا، آمریکای جنوبی و در بیشتر کشورهای شرق آسیا، معرفی شده و جزو یکی از شیوه های رایج درمان به شمار می رود. اشعه براون در چشم ببر به ارمغان می آورد ارتباط با جهان طبیعی است. مذاهب مختلف جهان و حتی مکاتب فلسفی، شایع ورایج است. از يک طرف افزايش منظم دما با عمق ، نتيجه شار گرماي هدايت شده از داخل زمين به سمت سطح آن است. به همين دليل با استفاده از قانون انتقال انرژي، در انرژي درماني خودبخود سرعت بهبودي در افراد افزايش مييابد. ویروس انفلوانزا که به سرعت جهش ژنی مییابد بنابراین هر سال باید بسته به ویروسهای رایج همان سال، تهیه و تولید شود.

با افزایش فرکانس، میزان حرارت روی بافت همبند هم افزایش مییابد. اولتراسوند همراه با امواج پیوسته، موجها را بدون وقفه روی بافت بدن میتاباند و حرارت تولید میشود. برای امتحان کافیست کاسه را روی قسمتی از بدن خود قرار داده و مرتعش کنید تا اثر حقیقی آن را احساس کنید. ریکی (Reiki) که یک روش درمانی ژاپنی است نیز از انرژی حیاتی و روحی برای درمان بیماریها استفاده میکند. و این از شگردهای تمام شبه عرفانهای کاذب است که در ابتدا اشخاص را از ولایت اهلبیت(علیهمالسلام) دور میکنند، زیرا تنها حلقهی اتصال بین زمین آسمان ولایت است و عدم آن موجب سرگردانی بشر خواهد شد. برای تولید صدا با کمک چوب مخصوص، به کناره کاسه نزدیک لبه ها ضربه بزنید و بعد به آرامی آن را دور کاسه بچرخانید به طوری که تماس آنها با هم قطع نشود. به دلیل اینکه چند جلسه طول می کشد تا اثر آن را ببنید برای حداقل 5 تا 10 جلسه برنامه ریزی کنید. حدش تا جاییست که حداقل یک مولکول از مادهی اولیه درکل محلول مانده باشد. در این مقاله از مجله پزشکی سیوطب همراه ما باشید تا شما را به طور کامل با گردنبند فراصوت آشنا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید