چگونه آخرین بازدید تلگرام را خیلی وقت پیش کنیم

آخرین بازدید تلگرام یکی از ویژگی‌هایی است که توسط کاربران برای حفظ حریم خصوصی و عدم قرارگیری در خطر قرار

توسط مدیر سایت در 15 تیر 1402

آخرین بازدید تلگرام یکی از ویژگی‌هایی است که توسط کاربران برای حفظ حریم خصوصی و عدم قرارگیری در خطر قرار گرفتن به کار می‌برند. با استفاده از این ویژگی، کاربران می‌توانند بازدید خود را از پیام‌های دریافتی در تلگرام را مخفی کنند. اما در بعضی مواقع، کاربران نیاز دارند تا آخرین بازدید تلگرام خود را به صورتی که مدت زمان پیشینی داشته باشد تغییر دهند. در این مقاله، روشی برای تغییر آخرین بازدید تلگرام به صورت کامل تشریح می‌شود.

روش اول: استفاده از حالت پرواز

یکی از راه‌هایی که می‌توانید آخرین بازدید تلگرام خود را تغییر دهید استفاده از حالت پرواز است. برای این کار، ابتدا تلگرام را ببندید و سپس حالت پرواز را در تلفن همراه خود فعال کنید. با این کار، شما می‌توانید به راحتی به پیام‌های دریافتی خود دسترسی داشته باشید، اما آخرین بازدید شما به زمانی که حالت پرواز فعال شده است برمی‌گردد.

روش دوم: استفاده از برنامه‌های تقویتی

برخی از برنامه‌های تقویتی موجود برای تلگرام قابلیت تغییر آخرین بازدید را دارند. با نصب و استفاده از این برنامه‌ها، می‌توانید آخرین بازدید خود را به هر زمانی که می‌خواهید تغییر دهید. این برنامه‌ها عموماً برای سیستم عامل اندروید قابل دسترسی هستند و با استفاده از ریشه کردن دستگاه، امکان تغییر آخرین بازدید را فراهم می‌کنند.

روش سوم: استفاده از حالت آفلاین

استفاده از حالت آفلاین در تلگرام یکی از راه‌های معمول برای تغییر آخرین بازدید است. برای استفاده از این روش، باید از تنظیمات تلگرام به بخش حریم خصوصی بروید و حالت آفلاین را فعال کنید. با این کار، شما می‌توانید به راحتی به پیام‌های دریافتی خود دسترسی داشته باشید، اما آخرین بازدید شما به زمانی که حالت آفلاین فعال شده است برمی‌گردد.

روش چهارم: استفاده از حالت نمایش آفلاین

حالت نمایش آفلاین در تلگرام یکی از راه‌هایی است که می‌توانید آخرین بازدید تلگرام خود را تغییر دهید. برای استفاده از این روش، باید از تنظیمات تلگرام به بخش حریم خصوصی بروید و حالت نمایش آفلاین را فعال کنید. با این کار، شما می‌توانید به راحتی به پیام‌های دریافتی خود دسترسی داشته باشید، اما آخرین بازدید شما به زمانی که حالت نمایش آفلاین فعال شده است برمی‌گردد.

روش پنجم: استفاده از برنامه‌های تقویتی برای سیستم عامل iOS

برای کاربران سیستم عامل iOS، استفاده از برنامه‌های تقویتی برای تلگرام برای تغییر آخرین بازدید است. این برنامه‌ها عموماً از طریق Jailbreak کردن دستگاه قابل دسترسی هستند و با استفاده از آن‌ها می‌توانید آخرین بازدید خود را به هر زمانی که می‌خواهید تغییر دهید.

در نهایت، باید توجه داشت که تغییر آخرین بازدید تلگرام ممکن است در برخی مواقع منجر به ناراحتی و عدم اعتماد در میان افراد شود. بنابراین، قبل از استفاده از هر یک از روش‌های فوق، باید تمام پیشنهادات و محدودیت‌های مربوط به حریم خصوصی را در نظر بگیرید.


تلگرام اصلی

منبع
آخرین مطالب